لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کی از عاملان قتل پدر و پسر ایرانشهری دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر یکی از عاملان قتل پدر و پسر ایرانشهری شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر در تاریخ پنجم دی ماه سال‌ جاری از قتل پدری ۴۵ ساله و فرزند ۲۳ ساله‌اش بر اثر اصابت گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ با خبر شدند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر با اشاره به اینکه مقتولان در هنگام قتل با یک دستگاه پراید در خیابان کارگر این شهرستان در حال تردد بودند، افزود: پس از وقوع این قتل اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی متهمان آغاز شد.

وی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس در پایش‌های تخصصی و میدانی، سرنخ‌هایی از دخالت یک فرد سابقه‌دار در این جرم به دست آوردند.

جلیلیان افزود: پس از چندین روز اقدامات فنی شبانه‌روزی کاراگاهان پلیس شب گذشته یکی از ضاربان را شناسایی کرده و وی را در منزلی در شهرستان ایرانشهر دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده ۴۲ سال سن دارد، گفت: ماموران پلیس در بازرسی از محل سکونت وی یک دستگاه پژو ۴۰۵ که تحت تعقیب مراجع قضایی تهران بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: این متهم حرفه‌ای در تحقیقات تخصصی کاراگاهان پلیس به ارتکاب این قتل با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کرد و انگیزه خود از ارتکاب این جرم را دخالت این فرد در قتل یکی از بستگانش در بهار سال گذشته عنوان کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.