لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

طناب دار پایان راه زندگی مرد خطاکار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سحرگاه  روز گذشته قاتلی که همسرش را در قزوین به قتل رسانده بود، به دار مجازات آویخته شد. این قاتل ٣٣ساله در ‌سال ٩٠ در اقدامی جنون‌آمیز همسرش را به قتل رساند و سپس متواری شد.

به گزارش شهروند،برحسب گزارش کلانتری ١٢ بازار در آخرین روز فروردین‌ماه ‌سال ٩٠، زنی ٣٠ساله به دلیل خوردن قرص توسط برادرشوهر و مادرشوهرش به بیمارستان بوعلی منتقل و طبق اعلام‌نظر پزشکان بیمارستان قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد. آثار کبودی زیادی روی دست‌ها و پاها و بدن متوفی مشهود بود، مادرشوهر زن جوان ادعا داشت که پسرم (شوهر متوفی) به من زنگ زد که حال همسرم خوب نیست و بلافاصله من به همراه پسر دیگرم به خانه او رفتیم و عروسم را که روی زمین دراز کشیده بود، به بیمارستان رساندیم.
پدرمتوفی درجریان بازپرسی نیز گفت که دخترم با همسرش ازدواج کرد و ٦ماه بعد طلاق گرفت. شوهرش معتاد بود و دخترم نیز گرفتار شده بود. بعد از این‌که دخترم چند ماهی منزل ما بود، اعتیادش را ترک کرد و دوباره با همسر سابقش ازدواج کرد درحالی ‌که همسرش درمان نشده و همچنان اعتیاد داشت. حالا  من از دامادم و به‌عنوان قاتل دخترم شکایت دارم.
با صدور دستورات جداگانه‌ای دستور دستگیری «بهروز» داماد فراری صادر و مأموران وی را درحالی‌ که موادمخدر مصرف کرده بود و حال عادی نداشت، دستگیر کردند.
بهروز در بازجویی‌هایش اعلام کرد که من و همسرم موادمخدر از نوع شیشه و کراک مصرف می‌کردیم. روز حادثه ظهر خواب بودیم که متوجه شدم همسرم از خانه خارج شده است. بعد از آمدن او مشاجره کردیم و من دست و پای او را بستم و شروع به کتک‌کاری کردیم. بعد از این اتفاق حالش رفته‌رفته بدتر شد و من با مادرم تماس گرفتم تا او را به بیمارستان برسانند.
نمی‌خواستم او را بکشم و این موضوع اتفاقی بود. پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست، پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین ارسال و پزشکی قانونی علت فوت را به دلیل ضربات متعدد بر نواحی مختلف بدن و تورم مغز اعلام می‌کند.
درحین پرونده دادگاه دفاعیات متهم و وکیل او مردود شناخته شده و دادگاه رأی به قصاص نفس بهروز (با احتساب تفاضل دیه کامل مرد مسلمان) را صادر می‌کند.
رأی صادره توسط شعبه هفتم دیوانعالی کشور اعلام می‌شود و مورد موافقت ریاست قوه‌قضائیه قرار گرفته و قصاص وی بلامانع اعلام می‌شود و اولیای دم مقتول (پدر و مادر) ضمن ارایه گواهی حصر وراثت و با حضور درشعبه اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب قزوین تقاضای اجرای حکم را می‌کنند. بدین‌ ترتیب، حکم قصاص این قاتل صبح روز چهارشنبه با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین، دادیار اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب قزوین، رئیس ندامتگاه مرکزی قزوین و نمایندگانی از پزشکی قانونی، نیروی انتظامی و سازمان تبلیغات اسلامی به مرحله اجرا درآمد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش