لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آرایشگر زنان در دام پلیس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک مرد آرایشگر متخلف در بندرعباس خبرداد.

به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان‌، سردار عزیزاله ملکی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اخلاقی استان در ادامه طرح های نظارتی و کنترلی صنوف با انجام کار اطلاعاتی ، آرایشگر مردی که مجوز فعالیت صنفی آرایشگری آقایان را داشته و با حضور در منازل اقدام به آرایش زنان می کرد را شناسایی کردند.

وی با اشاره به دستگیری متهم در یک منزل مسکونی افزود:وی به اتهام جریحه دار نمودن عفت عمومی ، آرایش زنان و ... به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان ، حمل و نگهداری مواد مخدر ، سرقت لوازم داخلی خودرو ، نگهداری سلاح سرد و ... را از سوابق این متهم برشمرد و گفت: پرونده ای در این زمینه تشکیل و در دست بررسی است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.