لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شاسی‌بلند روسی نیامده رفت؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سال گذشته توان خودروی جی که ناکامی اول خود را با برند اوپل تجربه کرده بود سعی کرد با اواز پاتریوت به جاده‌های ایران بازگردد و به همبن منظور با نمایش دو تیپ از این خودرو حضور فعالی را در نمایشگاه خودروی تهران تجربه کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، خودروی شاسی‌بلند پاتریوت از محصولات سخت‌جان اواز روسیه که در نمایشگاه خودروی سال گذشته توسط توان خودروی جی عرضه شد را حتما بیاد دارید، با وجود وعده مکرر عرضه و تولید این خودرو در ایران، تاکنون خبری از زمان تولید یا واردات این خودرو در کشور نیست.
این خودرو از یک پیشرانه بنزینی 2.7 لیتری بنزینی بهره می برد که توانی معادل 134 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن متر دارد و به جعبه‌دنده 5 سرعته به همراه سیستم‌انتقال نیروی 4WD مجهز است و از قابلیت‌های آن می‌توان به سیستم تعلیق قوی، قابلیت تردد در مناطق ناهموار، ظرفیت حمل بار کافی و دو دیفرانسیل بودن آن اشاره کرد.
پاتریوت هم اکنون در کارخانه اواز در شهر اولیانفسک تولید می‌شود و طبق صحبت‌های مسولان ایرانی و روس قرار بود که در گام اول واردات و سپس تولید آن در نزدیکی شهر اصفهان انجام شود و قیمت حدود 100 تا 130 میلیون تومان برای آن اعلام شده بود.
سال گذشته توان خودروی جی که ناکامی اول خود را با برند اوپل تجربه کرده بود سعی کرد با اواز پاتریوت به جاده‌های ایران بازگردد و به همبن منظور با نمایش دو تیپ از این خودرو حضور فعالی را در نمایشگاه خودروی تهران تجربه کرد.
معلوم نیست که سرنوشت پاتریوت در ایران چه خواهد شد، اما مانند پاتریوت‌ها در بازار ایران بسیار است. (سوبارو، اوپل، آئودی، سئات، فیات و...). به نظر می‌رسد که ضوابط فعالیت شرکت‌های مرتبط با واردات و تولید خودرو در آشفتگی کنونی نیاز به یک بازنگری جدی دارد. در سال‌های گذشته شرکت‌های با توان عملیاتی و پشتیبانی پایین وارد بازار خودروی ایران شده‌اند که نمایندگی برندهای مهمی را نیز عهده‌دار بودند؛ صرف نظر از اینکه بعد از مدتی به اثبات رسید که این شرکت‌ها نمایندگی خود را با واسطه اخذ کرده‌اند، نباید به صرف داشتن یک - دو ویا حداکثر به تعداد انگشتان دست نمایندگی ناکارمد به این موسسات مجوز واردات یا تولید خودرو داده شود؛ شرکت‌هایی که خود را پشت ظاهر بزک کرده یا کراوات زده کارمندان‌شان مخفی می‌کنند!

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.