لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محدودیت های تردد آخر هفته در مسیرهای مازندران - تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تردد تمام کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 صبح روز پنجشنبه 20 مهر تا ساعت 24 روز جمعه در محورهای استان ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی از روز چهار شنبه 19 مهر تا روز شنبه 22 مهر ، در جاده های مازندران  اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 19 مهر تا  ساعت 6 صبح روز شنبه  22 مهر  ، از محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه  و بالعکس ممنوع است.

محور کندوان :

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24  روز جمعه 21 مهر ، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17  تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد وسایل نقلیه سنگین شامل انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملان موادسوختی و یا فاسد شدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع  است.

 محور هراز :

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 19 مهر   و از ساعت  8  صبح تا  24 روز های پنجشنبه و جمعه  از محور هراز ممنوع خواهد بود.

  محور فیروزکوه :

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

تردد کلیه کامیون ها و تریلرها  به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 صبح روز پنجشنبه 20 مهر تا ساعت 24  روز جمعه در محورهای فوق ممنوع  است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.