لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری 2 سارق سابقه دار که در مرخصی زندان بودند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این سارقان در مرخصی زندان به سر می بردند

2 سارق حرفه ای که در مرخصی زندان بودند به جرم سرقت در زیباکنار رشت دستگیر شدند.
فرمانده پاسگاه انتظامی زیباکنار گفت : ماموران این پاسگاه حین گشت زنی درمنطقه زیباکنار متوجه تعقیب و گریز یک پراید و یک پژو 206 شدند که راننده و سرنشین پراید را که در حال فرار بودند دستگیر کردند.
ستوان یکم مرتضی جمالی افزود : این سارقان از یک پیرمرد که مسافر خودروی پراید بود 500 هزار ریال وجه نقد سرقت و وی را در حاشیه خیابان رها کرده بودند که راننده 206 برای کمک به پیرمرد در حال تعقیب آنها بود.
وی گفت :  2 سارق حرفه ای 43 و 47 ساله که در مرخصی  زندان بودند ، شهروندان را بعنوان مسافر سوار خودروی خود می کردند و بعد از طی مسافتی ، از آنها سرقت و مسافران را در حاشیه خیابان رها می کردند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.