لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تمایل مردم به خرید آپارتمان های 16 سال به بالا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جدیدترین گزارش بانک مرکزی نشان می دهد خرید واحدهای ۱۶ سال به بالا در تهران طی شهریور ماه رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جدیدترین گزارش بانک مرکزی در مورد وضعیت معاملات مسکن در تهران از گرایش مردم به سمت خرید آپارتمان های سن بالا حکایت دارد.

در شرایطی که قدرت خرید مردم همپای قیمت مسکن طی سال های اخیر رشد نداشته است تحت تاثیر هیجان خرید و انتظار برای گرانی بیشتر، خرید آپارتمان های ارزان و سن بالا یکی از گزینه هایی است که مردم برای خانه دار شدن انتخاب می کنند.

بر اساس گزارش بانک مرکزی در معاملات شهریور مسکن در تهران خرید واحدهای 16 تا 20 سال با رشد 60.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. خرید واحدهای 20 سال به بالا نیز در این ماه نسبت به ماه مشابه سال قبل رشد 41.1 درصدی داشته است.

این در حالی است که خرید واحدهای نوساز تا 5 سال در شهریور امسال تنها 0.9 درصد و خرید واحدهای 6 تا 10 سال 12.6 درصد رشد داشته است. خرید واحدهای 11 تا 15 سال نیز با افت 6 درصدی مواجه شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.