لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش پراکنده باران روز عاشورای حسینی در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در روز یکشنبه ۹ مهر ماه ابری بتدریج با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روز یکشنبه 9 مهر ماه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و از بعدازظهر با عبور موج از تراز میانی جو شاهد بارندگی های پراکنده از غرب به سمت مرکز مازندران خواهیم بود.

وی افزود: وضعیت جوی استان مازندران از یکشنبه شب ابری  بتدریج با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران از روز دوشنبه نیمه ابری تا ابری بویژه از بعدازظهر همراه با بارندگی ، وزش باد و کاهش نسبی دما همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.