لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آغاز اعمال محدودیت‌ ترافیکی روز عاشورای حسینی در جاده‌های مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محدودیت‌ ترافیکی روز عاشورای حسینی امروز یکشنبه 9 مهرماه به منظور تسهیل در آمد و شد خودروها در جاده‌های مازندران اعمال شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد همه تریلر‌ها در محور هراز ممنوع و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز   یک شنبه ۹ مهرماه از این محور ممنوع شد.

وی افزود:  تردد همه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی در محور سوادکوه   از ساعت ۱۲ تا ۲۴  امروز یکشنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۲ بعدازظهر امروز  یکشنبه ۹ مهرماه تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۰ مهرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ بعد ازظهر روز یکشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های مازندران است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.