لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عامل قتل در گناوه تسلیم شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که صبح امروزیکی از بستگان خود را در شهر گناوه با ضربات چاقو به قتل رسانده و متواری شده بود ، تسلیم پلیس شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر،سردار خلیل واعظی افزود: ساعت 3بامداد شنبه 8مهردر منزلی مسکونی در شهر گناوه دو نفر با هم درگیر شدند که فردی 41ساله مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.
وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد «ح.م» 19ساله با ضربات متعدد چاقو یکی از بستگان خود به هویت «غ. ب» را مجروح کرده و متواری شده است .
به گفته سردار واعظی، فرد مجروح ساعتی بعد در بیمارستان فوت کرد و کارآگاهان پلیس تلاش ویژه‌ای را برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم فراری آغاز کردند.
وی تصریح کرد: پس از ناامن کردن مخفیگاه‌های احتمالی، اجرای طرح انتظامی ویژه و گفتگوی پلیس با بستگان و خانواده متهم فراری، در نهایت متهم به قتل ساعت 19 امروز خود را به پلیس تسلیم کرد.
فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر گفت:متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به قتل مقتول علت آن را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.