لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ زوج تهرانی در آب های ساحلی نوشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن و شوهر تهرانی روز شنبه در ساحل چلندر نوشهر در استان مازندران غرق شدند.

سخنگوی اورژانس و فوریت های پزشکی مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : به محض وقوع این حادثه نیروهای اوژانس 115 نوشهر در منطقه حاضر شدند که متاسفانه علائم حیاتی در این زوجین مشاهده نکردند.
ذکریا اشکپور افزود: غرق شدگان پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی نوشهر انتقال داده شدند.
فصل شنا هر سال از خرداد ماه آغاز می شود و تاپایان شهریور ادامه دارد.
امسال دست کم طبق آمار منابع رسمی 11 نفر در خارج از طرح های سالم سازی دریا در نوشهر غرق شدند و 109 نفر نیز از مرگ نجات یافتند.
طبق آمارهای منابع رسمی و نتایج نظر سنجی ها ، حدود 85 درصد مسافران و گردشگرانی که به مازندران می آیند ، هدف اولشان شنا یا بیتوته در سواحل دریای خزر است.
مازندران 338 کیلومتر از ساحل حدود 900 کیلومتری دریای خزر را در اختیار دارد. حدود 142 کیلومتر از این سواحل حوزه آب های ساحلی شهرهای نور ، نوشهر ، چالوس ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن و رامسر است .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.