لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ازدواج دو بازیگر مشهور سینما با یکدیگر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دو بازیگر سریال مشهور گیم آف ترونز، نامزدی خود را رسما اعلام کردند.

به گزارش خبرگزارى برنا، روز گذشته کیت هرینگتون و رز لزلی، بازیگران سریال گیم آف ترونز، به طور رسمی در روزنامه تایم لندن، نامزدی خود را اعلام کردند.

گفته می شود این دو هنرمند، حدود چهار سال پیش سر صحنه گیم آف ترونز باهم آشنا شدند و در طی این سال ها سعی داشتند رابطه خود را خصوصی و به دور از چشم مردم و خبرنگاران نگاه دارند که حتی یک بار کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو، در مصاحبه ای به صراحت رابطه عاشقانه با رز لزلی را انکار کرده بود.

اما پس از انتشار عکس هایی از یک قرار شام رومانتیک، این دو بازیگر کم کم رابطه خود را آشکار کردند و حتی در مراسم فرش قرمز یک فیلم باهم حضور یافتند. و حالا خبر نامزدیشان را به طور رسمی اعلام کرده اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.