لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واکنش دایی به کاریکاتور توهین‌آمیز مهاجم سوری الهلال: اگر ایران نبود تمامیت ارضی سوریه زیر سوال بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی دایی در واکنش به کاریکاتور توهین‌آمیز مهاجم سوری الهلال گفت: یادتان باشد ایران و ایرانى هرگز از قوم شما شلاق نخواهد خورد.

به گزارش خبرگزاری آنا، پیش از دیدار پرسپولیس و الهلال علی دایی در مصاحبه ای از این گفته بود که پرسپولیس برای بردن الهلال کار سختی در پیش ندارد. این اتفاق اما رخ نداد و پرسپولیسی ها با دریافت 4گل از الهلال عربستان شکست خوردند.
این اتفاق باعث شد تا کاپیتان سابق الهلال حسابی به علی دایی و مصاحبه اش پیش از بازی واکنش نشان دهد. پس از آن هم علی دایی با انتشار تصویر گل هایی که در سال های بازی اش وارد دروازه این تیم عربستانی کرده در صفحه اینستاگرامش به صحبت های او واکنش نشان داد. اما گویا این پایان قصه نبود.
صبح امروز عمر الخریبین که در دیدار مقابل پرسپولیس هت تریک کرد و بهترین بازیکن دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد با انتشار کاریکاتوری توهین آمیز علی دایی و علیرضا بیرانوند را به سخره بگیرد.
دایی هم باز پاسخ این بازیکن را در صفحه اینستاگرامش داد و نوشت: «متاسفم برای قومی که تا این حد از ایرانی و ایرانی عقده دارند که بعد یک بازی فوتبال اینگونه عقده گشایی کردند و عده ای از آنها دچار توهم شده اند و رفتاری داشتند و دارند در حد قرون وسطا. کشورى که به غیر از خانه خدا هیچ ندارد... مورد دیگر اینکه روح فوتبال بازی جوانمردانه است نه توهین و شلاق و تکان دادن پرچم کشوری دیگر. اگر ایران نبود تمامیت ارضی سوریه زیر سوال بود و مردمش هنوز زیر دستان داعش اسیر بودند .یادتان باشد ایران و ایرانى هرگز از قوم شما شلاق نخواهد خورد. من به ایرانی بودنم افتخار میکنم و از کوچکترین توهینی به مردم و خاک کشورم نخواهم گذشت.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.