لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جنایت 40 هزار تومانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد جوان که برای دریافت پول به خانه خواهرش رفته بود، زمانی که با مقاومت شوهر خواهرش مواجه شد دست به جنایت زد. متهم که به خاطر 40 هزار تومان دست به این قتل زده بود در کمتر از یک ساعت توسط کارآگاهان جنایی دستگیر شد.

شامگاه 24 شهریور امسال صدای فریاد‌های زن جوان در یکی از خانه‌های حاشیه‌نشین شهر اهواز، اهالی محل را به خیابان کشاند. زن جوان فریاد می‌زد و از مردم کمک می‌خواست تا شوهرش را به بیمارستان منتقل کنند.
بلافاصله موضوع به اورژانس و پلیس اعلام شد، اما قبل از رسیدن اورژانس مرد جوان تسلیم مرگ شد و با مرگ او کارآگاهان پلیس آگاهی استان خوزستان وارد عمل شده و تحقیقات را آغاز کردند.
در بررسی‌های اولیه تنها شاهد جنایت که همسر مقتول بود به پلیس گفت: لحظاتی قبل برادرم به خانه‌مان آمد. نمی‌دانم بین آنها چه اتفاقی افتاد که ناگهان صدای داد و فریادشان بلند شد و بعد از آن هم برادرم از شدت عصبانیت چاقو میوه خوری را برداشت و به همسرم چند ضربه زد و از محل متواری شد.
با مشخص شدن هویت متهم فراری، بلافاصله مشخصات او به تمامی واحدهای گشت اعلام و کارآگاهان جنایی خوزستان موفق شدند مرد جوان را در کمتر از یک ساعت پس از جنایت دستگیر کنند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول و عامل این جنایت در دام مواد گرفتار شده‌اند.
متهم جوان که خود را در دام پلیس می‌دید به قتل دامادشان اعتراف کرد و گفت: برای گرفتن 40 هزار تومان پول به خانه خواهرم رفتم. هر چقدر به دامادمان اصرار کردم او گفت پول ندارد و من که بشدت عصبانی شده بودم ناگهان دست به چاقو شدم و با زدن چند ضربه به او از محل فرار کردم.
سردار عباس‌زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان در این رابطه گفت: با اعتراف متهم به جنایت 40 هزار تومانی او با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.