لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری جوان 21 ساله به اتهام گوشی قاپی و کیف زنی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رفیق بازی، غرور کاذب و خودنمایی، مرا به سوی مرداب خلافکاری و بدبختی کشاند وحالا طوری در این مرداب وحشتناک دست و پا می زنم که دیگر امیدی به آینده ندارم مگر آن که ...

جوان 21 ساله ای که به اتهام ده ها فقره گوشی قاپی و کیف زنی دستگیر شده است در حالی که اظهار می کرد راهنمای درستی در زندگی نداشتم و بر اثر رفاقت با دوستان خلافکار سرنوشتم تغییر کرد به کارشناس و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: روزی که پدر و مادرم به خاطر خشکسالی در روستا به مشهد مهاجرت کردند و در حاشیه شهر ساکن شدند، من وارد دوران نوجوانی شده بودم. هیجانات روحی و حس ماجراجویی، موجب شد تا در مدرسه به قدرت نمایی بپردازم و مدام به بهانه های مختلف دانش آموزان را در خارج از مدرسه کتک می زدم تا دیگران از من حساب ببرند به همین خاطر با برخی افراد بزرگ تر از خودم دوست می شدم که به نوعی برای کارهای خلافم حامی داشته باشم. این گونه بود که در کلاس دوم راهنمایی به عنوان ضعیف ترین شاگرد مدرسه ترک تحصیل کردم، اما هنوز هم غرورم اجازه نمی داد راه درست زندگی را در پیش بگیرم و به دنبال آموختن هنر و حرفه ای بروم. در واقع کسی نبود که مسیر صحیح زندگی را به من بیاموزد. در همین شرایط دوستانی که بزرگ تر از من بودند مدام برای کارهای خلافشان از من سوءاستفاده می کردند و مرا برای خرید مواد مخدر نزد خرده فروشان می فرستادند.
وقتی با آن ها برای مصرف مواد همراه می شدم آرام آرام استعمال مواد را تجربه کردم و طولی نکشید که در زمره معتادان حرفه ای قرار گرفتم. از آن زمان به بعد با زورگویی یا به بهانه حمایت از نوجوانان هم محله ای ام، از آنان می خواستم مواد مخدر تهیه کنند و سپس آن ها را نیز برای مصرف با خودم همراه می کردم این در حالی بود که گرایش عجیبی نیز به مصرف مشروبات الکلی پیدا کرده بودم آن روزها برای ترساندن دیگر افراد یا دوستان خلافکارم پس از مصرف مشروبات الکلی، به خودزنی اقدام می کردم و در ملا عام طوری تیغه چاقو را روی گردنم می کشیدم که لباس هایم پر از خون می شد. با وجود این، همه از من فراری بودند و دیگر نمی توانستم مواد مخدر مجانی تهیه کنم. در همین حال، با یکی از اتباع خارجی آشنا شدم که گوشی های سرقتی را خریداری می کرد و به آن سوی مرز می فرستاد. این بود که در کنار همه خلافکاری هایم تصمیم به کیف زنی و گوشی قاپی گرفتم.
ابتدا قمه بزرگی برداشتم و با امانت گرفتن موتورسیکلت یکی از دوستانم، کیف روی شانه یک زن را سرقت کردم و با برداشتن وجوه نقد و دیگر محتویات، گوشی داخل آن را نیز به مبلغ صدهزار تومان فروختم. از آن روز به بعد به کارهای خلافم ادامه دادم.
بیشتر سرقت هایم را پیرامون مراکز خرید مانند اطراف میدان خیام انجام می دادم اما در این میان، وقتی کیف یک زن را کشیدم او مقاومت کرد و بند کیف را محکم نگه داشت من هم بر سرعت موتورسیکلت افزودم تا آن زن جوان مقابل چشمان مردم روی زمین کشیده شد و با سر و صورتی خون آلود بند کیف را رها کرد ولی بلافاصله به محاصره پلیس درآمدم و ماموران کلانتری سپاد دستگیرم کردند. اما ای کاش ...

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری  خراسان رضوی

منبع:روزنامه خراسان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.