لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نتایج لیگ قهرمانان اروپا در گروه B

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن در حساس ترین بازی هفته دوم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن مونیخ قاطعانه پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال پاری‌سن ژرمن و بایرن مونیخ از گروه B رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پاری‌سن ژرمن ۳ بر صفر حریف خود را شکست داد.

دنی آلوز (۲)، ادینسون کاوانی (۳۲) و نیمار (۶۳) گل های تیم پاری‌سن ژرمن را به ثمر رساندند. شاگردان امری با این پیروزی ۶ امتیازی شدند و صدرنشین جدول گروه B باقی ماندند.

در این گروه تیم اندرلخت میزبان سلتیک بود که در پایان پیروزی ۳ بر صفر سلتیک رقم خورد. لیگ گریفیث (۳۸)،  کارا (۸۰ - گل به خودی) و اسکات سینکلیر (۹۰) زننده گل های سلتیک بودند.

سلتیک هم مثل بایرن مونیخ در این گروه ۳ امتیازی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.