لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندران ابری همراه با بارش باران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز ۶ مهر ماه ابری همراه با بارش باران پیش بینی می‌شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، بسطامی رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی هواشناسی مازندران گفت: با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی آسمان استان امروز ۶ مهر ماه ابری پیش بینی می‌شود که به تدریج از سمت غرب و سپس مناطق مرکزی و شرقی استان با بارش باران، کاهش دما و وزش باد همراه خواهد بود.

 وی افزود: آسمان مازندران برای فردا نیز ابری همراه با بارش باران و از شب با کاهش ابر پیش بینی می‌شود.

 رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی هواشناسی مازندران گفت: روز‌های شنبه ۸ مهر و یکشنبه ۹ مهر که مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود، آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما برای آسمان استان پیش بینی می‌شود که از شب یکشنبه به تدریج با بارش پراکنده همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.