لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نجات از اعدام با پرداخت 500 میلیون تومان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر جوانی که در جریان بازی والیبال دوستش را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود، توانست رضایت خانواده مقتول را جلب کند و با پرداخت500میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

به گزارش برنا، این حادثه مرگبار در جریان نزاع خونین دو جوان در بوستان اقاقیا واقع در بلوار ابوذر تهران اتفاق افتاد.

دراین ماجرا جوان 25 ساله‌ای به نام اشکان به قتل رسید و ضارب- فرید 19ساله-نیز توسط مأموران کلانتری دستگیر شد.

متهم در بازجویی به کارآگاهان جنایی گفت: در بوستان مشغول بازی والیبال بودیم که برسرموضوع پیش پاافتاده‌ای با هم جروبحث کردیم. بعد هم با چاقوی کوچکی که در جیبم بود ضربه‌ای به او زدم.»

فرید در دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم شد و دیوانعالی کشور هم این حکم را تأیید کرد. اما سرنوشت این نوجوان به گونه‌ای دیگر رقم خورد و خانواده‌اش توانستند با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت 500میلیون تومان مانع اجرای حکم اعدام شوند.

بدین ترتیب متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی -مستشار دادگاه- تشکیل شده بود در برابر دادرسان قرار گرفت تا ازجنبه عمومی جرم محاکمه شود.

فرید که حالا 23 ساله شده است، گفت:من اشتباه کردم و هرگز نباید با اشکان دعوا می‌کردم. اگر چاقو همراهم نبود الان اشکان زنده بود ومن هم در زندان نبودم وچند خانواده نیزبا مصیبت و مشکلات روبــــــه‌رو نمی شدند. من اتهام را قبول دارم و از اولیای دم به خاطر اینکه از حق قصاص خودشان گذشت کردند ممنونم.»

پس از اظهارات عامل قتل قضات وارد شور شدند و قراراست بزودی حکمشان را صادرنمایند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.