لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کاهش قیمت طلا در بازار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش قیمت طلا ، امروز چهارشنبه در بازار خبر داد.

محمد کشتی آرای در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صد او سیما ، با اشاره به کاهش قیمت جهانی طلا و عرضه آن به ازای هر انس 1292 دلار افزود: روز گذشته قیمت طلا تحت تاثیر همه پرسی کردستان کاهش پیدا کرد و امروز با از بین رفتن اثر آن طلا به قیمت روزهای ابتدای هفته در بازار عرضه می شود.
وی قیمت هر گرم طلای 18 عیار را 121 هزار و 400 تومان اعلام کرد و گفت: فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا نیز سبب کاهش مبادلات طلا و کاهش قیمت این کالا شده است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه تمام بهار را یک میلیون و 247 هزار تومان اعلام کرد و افزود: امروز نیم سکه با قیمت 646 هزار تومان، ربع سکه 366 هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت 248 هزار تومان در بازار عرضه شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.