لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش باران و کاهش دمای هوای مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از امشب آسمان استان بارانی می شود و دما نیز 6 تا 10 درجه کاهش می یابد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مدیرکل هواشناسی مازندران گفت : بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی ، از امشب آسمان استان در مناطق غربی بارانی می شود که با تداوم ناپایداری جوی ، بارش باران فردا مناطق مرکزی و شرق را نیز دربر می گیرد. رضوی با بیان اینکه با فعالیت این سامانه بارشی دمای هوای مازندران به تدریج 6 تا 10 درجه کاهش می یابد افزود : دمای هوای استان در این مدت بین 22 تا 24 درجه سانتی گراد متغیر است .
به گفته وی از بامداد شنبه به تدریج از شدت ناپایداری جوی در مازندران کاسته می شود و آسمان استان در روزهای شنبه و یکشنبه ( تاسوعا و عاشورای حسینی ) غالبا صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.