لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل زوج جوان در مشهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: زوج جوان توسط یکی از اقوام درجه یک و به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسیدند.

بازپرس کاظم میرزایی گفت: حادثه قتل این زوج دیروز در محل سکونتشان در حوالی آرامگاه فردوسی مشهد توسط برادر یکی از زوجین به پلیس اعلام شد.

وی افزود: پس از انتقال اجساد به پزشک قانونی و انجام تحقیقات، برادر زن مقتول و اعلام کننده قتل مورد سوء ظن قرار گرفت و تحقیقات از وی آغاز شد.

وی با بیان اینکه زوج مزبور با ضربات چاقو و چوب به قتل رسیده اند گفت: فرد مظنون پس از بازجویی ها به قتل این زن و شوهر جوان اعتراف و علت آن را اختلافات خانوادگی ذکر کرد.

میرزایی با اشاره به دستگیری متهم افزود: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع:ایرنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.