لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نرخ اجاره‌بهای آپارتمان‌های یک‌خوابه+جدول

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این گزارش به بررسی نرخ اجاره‌بهای آپارتمان‌های یک‌خوابه در نقاط مختلف تهران می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ کمبود برخی امکانات اساسی در آپارتمان‌ها، روی قیمت اجاره ب‌ها نیز تأثیرگذار است و به نوعی آپارتمان ناقص محسوب می‌شود. به عنوان مثال اجاره بهای آپارتمان‌هایی که بدون آسانسور در طبقه چهارم واقع شده‌اند، یا آپارتمانی که در زیرزمین یک مجموعه مسکونی قرار دارد، با آپارتمان مشابهی که چنین ضعف‌هایی را ندارد، تفاوت زیادی دارد. قیمت‌های قید شده در جدول بدون در نظر گرفتن ضعف‌های این چنینی آپارتمان‌ها آورده شده است.

همچنین پیش بینی می‌شود با توجه به شروع ایام محرم و صفر و از طرفی پایان فصل تابستان که فصل جا به جایی مستأجران است، رونق بازار اجاره بها آرام آرام جای خود را به تعادل قیمت اجاره آپارتمان‌ها بدهد.

نرخ اجاره آپارتمان‌های یک خوابه در مناطق جنوبی تهران به شرح زیر است:

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.