لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندران در پنجمین روز مهر نیمه ابری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز ۵ مهر نیمه ابری، به تدریج ابری همراه با بارندگی و وزش باد پیش بینی می‌ شود.

اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه ‌های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران امروز چهار شنبه ۵ مهر نیمه ابری، به تدریج ابری همراه با بارندگی و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: وضعیت جوی مازندران امروز چهارشنبه 5 مهر ابری بتدریج با بارندگی و از اواخر روز با تشدید بارندگی و وزش باد و مناطق مرکزی و شرقی استان نیمه ابری از بعدازظهر ابری همراه با بارش پراکنده خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: در آخرین روز هفته نیز آسمان مازندران ابری همراه با بارش باران ، کاهش محسوس دما و وزش باد پیش بینی می ‌شود.

اسدی افزود: آسمان مازندران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.