لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

۹۷ درصد جایگاه های سی ان جی ساری استانداردسازی شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به استانداردسازی ۹۷ درصد جایگاه های سی ان جی در منطقه گفت: جایگاه‌های سی ان جی منطقه ساری توانستند تأییدیه استاندارد را کسب کنند.

حسینعلی طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حساسیت جایگاه‌های سی ان جی ازنظر ایمنی و خطرات احتمالی، بیان کرد: استانداردسازی جایگاه‌های سی ان جی از سال ۹۲ آغاز وتوسط صاحبان جایگاه، با نظارت و پیگیری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و تأییدیه اداره استاندارد انجام شد.

وی ادامه داد: استانداردسازی جایگاه‌های سی ان جی در دو سطح، یک در سال ۹۲ و سطح دو آن در سال ۹۳ به پایان رسید.

طالبی اظهار کرد: منطقه ساری توانست تأییدیه سالهای ۹۲ و ۹۳ را اخذ کنند و کلیه جایگاه‌های سی ان جی ای که مشمول طرح استانداردسازی در منطقه ساری بودند تا سال گذشته تأییدیه سطح یک و استانداردسازی سال ۹۲ را پاس کردند و ۹۷ درصد جایگاه‌های مشمول این طرح توانستند تأییدیه سال ۹۳ یا سطح دو استانداردسازی را کسب کنند.

طالبی تأکید کرد: از سال ۹۳ به بعد تمامی جایگاه‌های عرضه سی ان جی احداث‌شده، کلیه موارد استانداردسازی را دریافت کردند تا مجوز فروش گاز سیان جی را دریافت نمایند.

طالبی بیان کرد: با توجه به حساسیت‌های موجود، اداره کل استاندارد مازندران بازدیدهای ادواری خود را از ۳۵ جایگاه سی ان جی منطقه ساری آغاز کرد، این در حالی است که همه این جایگاه‌ها تأییدیه اداره کل استاندارد رادارند.

مدیر منطقه ساری اظهار کرد: در حال حاضر در منطقه ساری ۸۵ جایگاه عرضه سی ان جی فعال و در حال خدمت‌رسانی هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.