لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پزشك تبريزي محاكمه شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عليرضا صلحي، پزشك معروف تبريزي كه به اتهام قتل دو عضو خانواده‌اش با غذاي مسموم در بازداشت به سر مي‌برد، در دادگاه كيفري يك استان آذربايجان شرقي محاكمه شد.

به گزارش خبرنگار ما، بيستم مهرماه سال قبل بود كه خبر مرگ مشكوك دو عضو خانواده پزشك تبريزي منتشر شد. دكتر عليرضا صلحي كه با انتشار نسخه‌هاي خوش‌خط خود و تجويز موسيقي براي بيمارانش به شهرت رسيده بود، گفت: وقتي از بيمارستان به خانه رفتم با پيكر نيمه‌جان پنج عضو خانواده‌ام مواجه شدم  و به اورژانس خبر دادم. امدادگران بعد از حضور در محل، اعضاي خانواده او را به بيمارستان منتقل كردند. تلاش پزشكان خيلي زود به جريان افتاد. پدر، مادر و پسر كوچك خانواده از مرگ فاصله گرفتند، اما همسر و مادربزرگ عليرضا تسليم مرگ شدند. پزشك تبريزي در اولين تحقيقات مدعي شد كه فردي مقداري غذاي نذري به درمانگاه محل كارم آورد و من هم غذاي نذري را به خانه بردم و به محل كارم برگشتم. وقتي شب به خانه برگشتم با حادثه مواجه شدم. وقتي تحقيقات پليس در اين باره به جريان افتاد، ‌بررسي دوربين‌‌هاي مداربسته مشخص شد كه غذاها را دكتر صلحي از يك رستوران تهيه كرده است بعد از آن بود که عليرضا صلحي به نذري نبودن غذاها اعتراف كرد. هر چند او به قتل اعتراف نكرد، اما بازپرس وي را به اتهام دو فقره قتل عمد مجرم شناخت و كيفرخواست عليه وي صادر شد. موسي خليل‌اللهي، دادستان تبريز روز گذشته خبر از برگزاري جلسه محاكمه اين پزشك داد و گفت: جلسه رسيدگي به پرونده در شعبه اول دادگاه كيفري يك استان برگزار شد.

منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.