لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نجات 2 کوهنورد در ارتفاعات البرز جنوبی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمراستان البرزگفت: 2 کوهنورد که درارتفاعات البرز جنوبی در محدوده جاده کرج - چالوس گرفتار شده بودند،نجات یافتند.

داوود رجبی شامگاه سه شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: ساعت 14.30 دقیقه روز دوشنبه هفته جاری مرکز کنترل هلال احمر البرز درپی کسب خبری مبنی بر سقوط 2 کوهنورد در ارتفاعات کندوان و سرجاده پل خواب درحاشیه جاده کرج - چالوس، بلافاصله تیم امدادی را به منطقه اعزام کرد.
وی اضافه کرد: با توجه به صعب العبور بودن مسیرو شب هنگام، امکان استفاده از بالگرد میسرنبود اما امدادگران همچنان درجستجوی پیدا کردن آن ها بودند.
رجبی گفت: همچنین ازصبح روزسه شنبه عملیات جستجو با یک فروند بالگرد آغاز شد و امدادگران توانستند تا ساعت 19 امروز این روز 2 کوهنورد مصدوم را نجات دهند.
وی خاطرنشان کردکه با توجه به اینکه مصدومان دچار شکستگی استخوانی بودند به مراکز درمانی یافتند.
رجبی گفت: شهروندان درصورت نیازامدادی مواردرا به سامانه 112 اطلاع دهند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.