لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاده گهرباران در ساری چهاربانده می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، تعریض جاده ساری - تاکام را از اصلی ترین مطالبات بیان کرد و گفت: جاده گهرباران چهاربانده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دامادی سه شنبه شب در حاشیه نشست با معاونان وزیر راه و شهرسازی و بررسی وضعیت پروژه های عمرانی ساری از تردد هواپیمای جدید خریداری شده وزارت راه در فرودگاه ساری برای توسعه پروازها خبر داد و افزود: مقرر شد پرواز ساری – تهران به‌زودی به صورت روزانه رفت و برگشت انجام شود.

وی با اعلام اینکه ۱۶ میلیارد تومان برای تملک زمین‌های اطراف فرودگاه ساری برای توسعه اختصاص یافت، تصریح کرد: در نشست بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان به فرودگاه دشت ناز اختصاص یافت.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران و معاونان وزارت راه از پروژه‌های حوزه راهسازی استان، گفت: مقدمات لازم برای تسریع در اتمام پل پنبه چوله میاندرود انجام و جاده گهرباران از طریق سازمان بنادر کشور تعریض خواهد شد.

می از آغاز فعالیت عملیات چهاربانده کردن جاده گهرباران خبر داد و تصریح کرد: تعریض جاده ساری تاکام یکی از اصلی‌ترین مطالبات کمیسیون عمران شده است، همچنین مقرر شد فاز دو جاده ساری - تاکام تا دو هفته دیگر آغاز به کار کند و این در حالی است که پیمانکار فاز یک همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونان وزیر راه و شهرسازی سه شنبه شب به مازندران سفر کردند و امروز از پروژه های عمرانی ساری بازدید می کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.