لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رهایی مددجوی محکوم به قصاص کانون اصلاح و تربیت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مددجو (ع.ل) که به اتهام قتل از اواخر سال ۱۳۹۳ تا کنون در کانون اصلاح و تربیت بود و از اردیبهشت 94 به علت اتمام محکومیت مربوطه صرفاً به علت ناتوانی در پرداخت دیه در کانون نگهداری می شد، با جلب رضایت شاکی آزاد شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت تهران؛ نامبرده در مدت اقامتش در کانون اصلاح و تربیت تهران از اخلاق و رفتار خوبی برخوردار بوده است و در این مدت به تحصیل در مدرسه کانون ادامه داد. همچنین علاوه بر تحصیل در مدرسه، در فعالیت های فنی و حرفه ای و فرهنگی شرکت می کرد و موفق به کسب گواهینامه در رشته های مختلف کارگاهی شد.با توجه به رضایت مسئولان و مددکاران کانون از اخلاق و رفتار این مددجو و کمک مالی خیران و تلاش مددکاران به صورت مستمر مبنی بر پیگیری مسائل مربوط به اخذ رضایت از شاکیان، در نهایت با پرداخت دیه به اولیاء دم رضایت آنان جلب و موجبات آزادی این مددجو فراهم شد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.