لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هیات مدیره استقلال کنار کشید!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داستان رحمتی و جباری هنوز به سرانجام نرسیده است و آنها همراه تیم نیستند با اینکه منصوریان دیگر در استقلال نیست!

به گزارش ایسکانیوز،با استعفای علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال، وضعیت این دو بازیکن از قبل هم پیچیده تر شد و حالا یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه می گوید مشخص شدن تکلیف جباری و رحمتی ارتباطی به هیات مدیره ندارد!

اعلام شده که آنها در جریان نیستند و این موضوع مربوط به کادر فنی است.

در حال حاضر تیم یک کادر فنی موقت دارد که مسئولیت اداره کار بر عهده آنها است و به هیات مدیره ارتباطی ندارد و تصمیم کادر فنی در نهایت به مدیرعامل گفته خواهد شد.

این در حالی است که به مک درموت اعلام شده در صورتی که نگرانی ندارد و از اوضاع راضی است این دو بازیکن را باز گرداند و به خود وی مربوط است که پس از حضور آنها در تیم چه اتفاقی رخ می دهد زیرا ممکن است تیم باز هم بر هم بریزد و مک نیز فعلا مردد است و از حاشیه می ترسد!

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.