لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آغاز برداشت نارنگی ژاپنی در بابلسر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با آغاز برداشت نارنگی از باغهای بابلسر پیش بینی می شود 3 هزار 475 تن نارنگی پیش رس برداشت شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: 142 هکتار از باغات این شهرستان زیر کشت ارقام  نارنگی زود رس  قرار دارد
 حسن رزاقی  گفت: سطح باغ‌های بابلسر 2 هزار 500 هکتار بوده و پیش بینی می‌شود از این سطح 72 هزار و 502 تن مرکبات برداشت شود.

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر اظهار کرد: 481 هکتار از سطح باغات این شهرستان زیر کشت نارنگی می‌باشد و از 412 هکتار باغات نارنگی بارور شهرستان، سالانه 15 هزار و 431 تن نارنگی برداشت می‌شود.

رزاقی گفت: ارقام نارنگی زودرس با وجود داشتن پوست سبز، قند آن کامل شده و در حالت کلی اگر نسبت قند به اسید بیشتر از 10 باشد، میوه قابل برداشت و عرضه به بازار است و نیاز به سبز زدایی نمی‌باشد.

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: با توجه به ردیابی و مشاهده مگس میوه مدیترانه‌ای در شهرستان، باغداران نسبت به ردیابی این آفت در باغ خود و در صورت لزوم نسبت به طعمه پاشی اقدام کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.