لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یک‌ طرفه‌ شدن محور کندوان در ایام تاسوعا و عاشورا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده پلیس راه استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

سرهنگ پاسدار مجتبی قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: محور کندوان در تاسوعا و عاشورای حسینی یک طرفه می‌شود.

وی از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات پیش روی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای استان مازندران اشاره کرد وگفت: در تاسوعا و عاشورا محور کرج – چالوس یک طرفه می‌شود.

قدمی با اشاره به اینکه با توجه به تعطیلی چند روزه در کشور به دلیل ایام شهادت سالار شهیدان احتمال ترافیک در جاده‌های استان مازندران وجود دارد، افزود: محدودیت ترافیک محورهای استان از عصر چهارشنبه اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه محدودیت ترافیکی ویژه در ورودی روستاهای مسیر جاده‌های مواصلاتی استان اعمال خواهد شد، گفت: رانندگان با سرعت مطمئنه در جاده‌های استان مازندران تردد کنند.

استان مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.