لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری قاتل دانش آموز 15 ساله

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان قاتلی که در نزاع و درگیری خیابانی فردی را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ  احمد طاهری  جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل نوجوان ۱۵ ساله درنزدیکی یکی از مدارس شهر ماموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی صحنه جرم دریافتند مقتول با یکی از همکلاسی‌های خود در مدرسه مشاجره و درگیری پیدا کرده و در این درگیری قاتل که یک دانش آموز ۱۵ ساله بوده با ضربه چاقو وی را به قتل رسانده و بلافاصله از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی و اقدامات پلیسی، هویت قاتل را شناسایی و آن را در یک عملیات ضربتی در کمتر از ۲ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 در پایان افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.