لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خودکشی نافرجام مرد ۳۲ساله بابلی در باغ مرکبات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد ۳۲ساله بابلی که در باغ مرکبات خود را به دار آویخت با کمک تکنسین های اورژانس به زندگی بازگشت.

غلام نیا روشن سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بابل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: امروز دوشنبه 3 مهر طی تماسی با این مرکز مبنی بر خودکشی و به دار آویخته شدن مرد ۳۲ساله در باغ مرکبات، بلافاصله تکنسین های پایگاه هلیدشت به محل حادثه در جاده گنج افروز هلیدشت به سمت انارستان اعزام شدند.

وی افزود: زمانی که تکنسین‌های اورژانس بر بالین فرد به دار آویخته رسیدند وی فاقد علائم حیاتی بود که بلافاصله با اقدامات پزشکی اولیه و cprموفق به بازگشت زندگی مرد ۳۲ شدند .

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بابل گفت: تکنسین های اورژانس پس از احیای این جوان او را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.