لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری عامل توزیع داروهای قاچاق در آمل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عامل توزیع داروهای قاچاق در آمل دستگیر شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفـت: فردی که هفته اخیر با توزیع برخی داروهای قاچاق در این شهرستان بازار سوری برای خود ایجاد کرده بود، به دست ماموران این فرماندهی شناسایی ودستگیر شد.
سرهنگ "ولی الله گنجیان مقدم" افزود: در پی گزارش خبری درباره قاچاق دارو  در شهرستان آمل ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه چلاو این فرماندهی قرار گرفت.
به گفته وی ؛ با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران متهم به قاچاق کالا به نام "ح- ر" را شناسایی دستگیر و  اتوبوس متعلق به وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی آمل اضافه کرد: ماموران در بازرسی از اتوبوس این فرد مقدار 750 قوطی دارو قاچاق کشف کردند.
وی با بیان اینکه ورود بی رویه کالای قاچاق به کشور با برنامه ریزی های گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد ملی صورت می گیرد، تصریح کرد: نیروی انتظامی با اقدامات کنترلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور زمینه پویایی و شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی را فراهم می کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.