لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری کلاهبردار اورژانسی در کرمان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کلاهبرداری که از طریق تماس تلفنی و معرفی خود به عنوان کارمند اورژانس به بهانه های اورژانسی اقدام به کلاهبرداری می کرد ، بازداشت شد.

به گزارش ایسکانیوز، این کلاهبردار چند سال کارمند اورژانس 1155 در مناطق مختلف کشور بود و به علل اعتیاد ، اخراج شد.
متهم به بهانه های متفاوت از جمله اینکه " همسرم حال وخیمی دارد و در حال انتقال دادن او به بیمارستان در شهر دیگری هستم لطفا مبلغی را به حسابم واریز کنید تا در روزهای آینده حضوری به شما تحویل دهم" ، فرد را به پای دستگاه های خود پرداز می کشاند و اقدام به کلاهبرداری می کرد.
این فرد بیشتر از 20 خط تلفن داشت و بیش از 15 میلیون تومان از افراد در استان های یزد ، اصفهان ، سیستان و بلوچستان و کرمان کلاهبرداری کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.