لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاسازی بیش از 2 هزار گوشی قاچاق در پژو 405

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر از کشف دو هزار و 153 دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی به ارزش هفت میلیارد ریال از یک سواری پژو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه پلیس، رجبعلی مختاری اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان شاهین‌شهر حین اجرای طرح کنترل خودروهای عبوری از آزادراه شاهین‌شهر-کاشان به یک سواری 405 مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.
وی با اشاره به اظهارات ضد و نقیض راننده پژو و افزایش شک مأموران افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی از این خودرو بازرسی به عمل آمد که تعداد دو هزار و 153 دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر بیان داشت: راننده خودرو مدارک مثبته گمرکی مربوط به محموله کشف شده را ارائه نداد که خودرو و محموله آن توقیف شد.
مختاری ادامه داد: در این خصوص دو قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه هفت میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با مفسدان اقتصادی جامعه و قاچاقچیان کالا برخورد قاطع و قانونی می‌کند و هرگز اجازه نخواهد داد عده‌ای سودجو موجبات رکود و بیکاری را در کشور فراهم کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.