لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پرسش رییس جمهوری از دانش آموزان چه بود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زنگ آغاز سال تحصیلی 96-97 توسط حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و حضور وزیر آموزش و پرورش در هنرستان دخترانه شهید مدرس نواخته شد.

به گزارش خبرنگار پانا، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز اول مهر 1396 با حضور در هنرستان دخترانه شهید مدرس در منطقه 5 شهر تهران زنگ آغاز سال تحصیلی را نواخت.

رئیس جمهور در این مراسم طبق روال سال های گذشته پرسش مهر خود را برای دانش آموزان سراسر کشور مطرح خواهد کرد.

این پنجمین پرسش مهر حسن روحانی از جامعه دانش آموزی ایران خواهد بود.

پرسش مهر سال گذشته به موضوع خشونت و راهکارهای رفع خشونت در جامعه اختصاص داشت. روحانی از دانش آموزان سوال کرد :خشونت از کجا نشات گرفته است؟ چگونه عده ای خشونت را می آموزند؟ در برابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد؟


رییس جمهور در تکمیل پرسش خود از دانش‌آمزان سراسر کشور سوال کرد :چگونه می توانیم کشور و جامعه ای دارای رحمت اسلامی و نبوی داشته باشیم ؟ چگونه می‌توانیم جوامع، منطقه و جهان را از خشونت برهانیم؟

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.