لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قاتل ابوالفضل ۱۱ ساله در دادسرا:‌ پشیمانم!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«از وقتی که دستگیر شدم مدام گریه می‌کنم. پشیمانم و نگران مادرم هستم که به‌خاطر اشتباه من سرزنش می‌شود.»‌ این تازه‌ترین گفته‌های جوان کبوتر بازی است که ۱۷ شهریور‌ماه امسال پسربچه ۱۱ساله‌ای به نام ابوالفضل را به بهانه نشان دادن کبوتر به پشت بام خانه‌شان در جنوب تهران کشاند و او را با بیش از ۵۰ ضربه چاقو به قتل رساند.

به گزارش روزنامه همشهری:متهم 24ساله كه علي نام دارد پس از اين جنايت با كمك برادرش جسد مقتول را به بيابان‌هاي اتوبان تهران-قم برده و در آنجا رها كردند اما در نهايت 5روز بعد رازشان فاش شد و هر دو دستگير شدند. به‌دنبال اين حادثه رسيدگي به پرونده جوان جنايتكار و برادرش زيرنظر قاضي دشتبان بازپرس جنايي تهران آغاز شد و با دستور وي، علي(جوان جنايتكار) در اختيار پزشكي قانوني قرار گرفت تا سلامت رواني‌اش بررسي شود.

اين در حالي است كه پدر و مادر ابوالفضل با مراجعه به دادسراي جنايي تهران براي قاتل پسرشان درخواست قصاص در ملأعام كردند. متهم به قتل روز چهارشنبه گذشته براي تحقيق به دادسراي جنايي تهران منتقل شد. او كه اشك مي‌ريخت و بسيار پشيمان بود به قاضي جنايي گفت: «چون خودم در كودكي قرباني نقشه شيطاني جواني شده بودم، ابوالفضل را كه اكثر روزها تا ديروقت در پارك محله مان بود ربودم و او را به قتل رساندم تا سرنوشتش مانند من نشود و در دام گرگ‌هاي شهر نيفتد اما به عواقب كارم فكر نكردم.

وي ادامه داد: با مادرم كه تلفني صحبت كردم خيلي منقلب شدم و با خود گفتم چرا دست به چنين كار اشتباهي زده‌ام. مادرم با بغض حرف مي‌زد و مي‌دانم كه خيلي غصه مي‌خورد. از طرفي شنيدم كه افرادي پس از اين حادثه به خانه‌مان حمله كرده‌اند. من پشيمانم و به‌خاطر اشتباه من، مادرم و اعضاي ديگر خانواده‌ام در اين وضعيت قرار گرفته‌اند.» به گزارش همشهري، با اظهارات قاتل، او بار ديگر در اختيار اداره آگاهي قرار گرفت و تحقيقات درخصوص اين پرونده همچنان ادامه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.