لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ سه کودک و نوجوان داخل تانکر سمپاشی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دو کودک و پسر 16 ساله ای داخل تانکر بدون استفاده در روستای عزت آباد نجف شهر جان باختند.

به گزارش خبرگزاری آنا، سروان شیبانی، افسر نگهبان پاسگاه انتظامی نجف شهر گفت: عصر دیروز جسد بی جان دو کودک 5 و 6ساله و یک نوجوان 16ساله از یک تانکر بلا استفاده در روستای عزت اباد نجف شهر از توابع سیرجان بیرون آورده شد.
سروان شیبانی درباره هویت جانباختگان گفت: فاطمه میرشکارپور 6 ساله، علیرضا میرشکارپور 16 ساله و رضا سالاری 5 ساله سه نفری هستند که با بسته شدن در تانکر بلا استفاده‌ای که در حاشیه خیابانی در روستای عزت اباد رها شده بود جان خود را از دست داده‌اند.
به گفته وی از این تانکر قبلا برای سم‌پاشی باغات پسته استفاده شده و به احتمال زیاد این کودکان به دلیل گاز سموم جان خود را از دست دادند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.