لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خنک شدن هوای مازندران از سومین روز پاییز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هوای مازندران هفته آینده از روز دوشنبه سوم مهرماه خنک می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به پیش بینی دما و بارش طی ۷ روز آینده اشاره کرد و گفت: بر اساس آخرین نقشه‌ها و خروجی مدل‌های هواشناسی طی یک هفته آینده از نظر بارش شاهد سامانه بارشی گسترده و فراگیر در استان نخواهیم بود.

وی افزود: هفته آینده گاهی در حد افزایش ابر و احتمال بارش‌های پراکنده بیشتر در غرب و دامنه‌ها پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: از نظر دمایی نیز هفته آینده بویژه از دوشنبه به بعد هوای خنکتری نسبت به هفته جاری همین هفته خواهیم داشت و دمای هوا حدود ۳ درجه نسبت به این هفته کاهش می‌یابد.

 

وی افزود: وضعیت دریای مازندران تا بامداد شنبه آرام و مساعد است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.