لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جان بولتون: «برجام» کلاهبرداری از آمریکا است!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی است ایران دنبال تسلیحات اتمی است و با برجام سر آمریکا را کلاه می گذارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «جان بولتون» سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل که از مشوقین دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از توافق هسته ای ایران است، ساعاتی پیش در ۲ پیام توئیتری، بار دیگر از «برجام» انتقاد کرد.

وی در نخستین پیام خود مدعی شد: توافق هسته ای ایران به منزله یک کلاهبرداری است و اگر آمریکا خود را از آن برهاند، واقعیت جدیدی رقم خواهد خورد.  

بولتون در توئیت دیگری مدعی شد: ضروری است به خاطر بسپاریم ایران می تواند فردا هر فناوری تسلیحات اتمی که کره شمالی امروز به آن دست می یابد را خریداری کند!

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.