لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در آق قلا به دار مجازات آویخته شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صبح امروز، عامل شهادت مامور نیروی انتظامی آق قلا در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه اسپی دژ، محمد حسین نوبخت رئیس دادگستری شهرستان آق‌قلا در خصوص اعدام ا.س گفت : اجرای عدالت و برخورد با مجرمان از وظایف اصلی قوه قضاییه میباشد در همین راستا حکم جلب این مجرم سابقه دار توسط مقام محترم قضایی صادر شده و به نیروی انتظامی ابلاغ شد.

وی افزود : با مراجعه مامورین نیروی انتظامی به محل اختفا ، مجرم با سلاح گرم به سوی مامورین تیراندازی میکند که منجر به شهادت یکی از مامورین خدوم نیروی انتظامی میشود.

ریس دادگستری شهرستان آق قلا در ادامه گفت: قانون در برخورد با مجرمین هیچ مصامحه ای ندارد در همین راستا امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۸ صبح مجرم در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

همچنین هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان در این رابطه گفت : پرونده این فرد پس از تایید حکم قصاص در دیوان عالی کشور و استیذان رئیس قوه قضاییه، برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب آق‌قلا فرستاده شد.

گفتنی است این فرد به اتهام، زورگیری، تیراندازی با اسلحه و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، از سوی ماموران نیروی انتظامی تحت تعقیب بود که هنگام دستگیری پنج مامور نیروی انتظامی را با اسلحه شکاری زخمی کرد که یکی از این ماموران به نام «گروهبان یکم حسین دیلم‌کتولی» بر اثر شدت جراحات وارده، به شهادت رسید.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.