لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

انتقاد شدید وزیر ورزش از عضو جنجالی هیأت مدیره استقلال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال امروز (چهارشنبه) مورد انتقاد وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز، سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز (چهارشنبه) همراه با اکبر عباسی ملکی، عضو هیأت مدیره این باشگاه راهی ساختمان وزارت ورزش و جوانان شدند تا در جلسه‌ای با وزیر ورزش حاضر شوند.

مسعود سلطانی‌فر پس از مطرح شدن صحبت‌های جنجالی افتخاری، ملکی، علیرضا منصوریان و سید مهدی رحمتی در برنامه تلویزیونی 90، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال را فراخواند تا در مورد اتفاقات اخیر توضیح دهند.

ملکی که حرف‌های عجیبی را در برنامه 90 مطرح و بسیاری از رازهای مگوی استقلال را برای مردم فاش کرد با چهره بر افروخته وزیر ورزش مواجه شد و سلطانی‌فر به شدت از او انتقاد کرد. وزیر ورزش معتقد بود ملکی به هیچ عنوان نباید چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کرد و اختلافات باید درون هیأت مدیره و به صورت محرمانه حل می‌شد.

شنیده می‌شود وزیر ورزش بدون توجه به نتیجه دیدار امروز استقلال مقابل ذوب‌آهن در هفته هفته لیگ برتر قصد دارد تغییر و تحولات عظیمی در بدنه مدیریتی باشگاه آبی‌پوش پایتخت ایجاد کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.