لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندران صاف تا قسمتی ابری در چهارشنبه ۲۹ شهریور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور صاف تا قسمتی ابری است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌ های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران از چهارشنبه ۲۹ شهریور تا روز جمعه ۳۱ شهریور صاف با بیشینه دما در شهر‌های ساحلی غرب استان تا ۳۱ درجه و در شهر‌های مرکزی و شرقی بین  ۳۲ تا ۳۴ درجه پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران در روز اول مهر همزمان با آغاز سال تحصیلی صاف تا نیمه ابری در اواخر روز و شب با افزایش ابر و احتمال  رگبار پراکنده همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.