لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نتانیاهو:باید تولید موشک های بالستیک در ایران را متوقف کنیم!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت ما باید تولید موشک های بالستیک در ایران را متوقف کنیم و تهاجم این کشور در منطقه را به عقب بازگردانیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل گفت اینکه ادعا می شود توافق هسته ای ایران از دستیابی این کشور به سلاح هسته ای جلوگیری می شود، کاملا غلط است زیرا این توافق نیز مانند توافق با کره شمالی به دستیابی این کشور به سلاح هسته ای منجر خواهد شد. باید این توافق یا اصلاح یا لغو شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تاکید بر دو گزینه تغییر برجام یا لغو آن گفت: درست کردن برجام مستلزم بازرسی از سایت های نظامی ایران است.

وی گفت: سیاست اسرائیل در قبال توافقنامه هسته ای با ایران خیلی ساده است: این توافقنامه را تغییر دهید یا آن را لغو کنید. این توافقنامه را درست کنید یا اینکه به آن خاتمه دهید. خاتمه دادن به توافق به معنی بازگرداندن فشار زیاد به ایران از جمله تحریم های فلج کننده است تا اینکه ایران به طور کامل اقدام به برچیدن توانایی های تسلیحات هسته ای خود بکند. درست کردن توافق مستلزم چیزهای زیادی است که در میان آنها بازرسی از سایت های نظامی و بسیاری از سایت های دیگری است که مشکوک هستند.

نتانیاهو گفت: بسیاری از حامیان توافقنامه هسته ای ساده لوحانه معتقد بودند که این توافقنامه به نوعی باعث میانه رو شدن ایران خواهد شد و باعث خواهد شد که ایران عضوی مسئول از جامعه بین المللی شود اما من قویا مخالف این موضع بودم. من هشدار داده بودم که وقتی تحریم ها علیه ایران برداشته شوند ایران همانند ببری گرسنه رفتار خواهد کرد که بندش را باز کرده باشند.

نتانیاهو  گفت من با اظهارات ترامپ در مجمع عمومی که توافق هسته ای با ایران را مایه خجالت خواند کاملا موافقم.

وی گفت ترمیم توافق هسته ای ایران به معنای خلاص شدن از مفاد بند انقضاست.­

بنیامین نتانیاهو در ادامه سخنرانی خود در سازمان ملل گفت: ما همچنین باید تولید موشک های بالستیک در ایران را متوقف کنیم و تهاجم این کشور در منطقه را به عقب بازگردانیم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد اسرائیل برای جلوگیری از آن که ایران پایگاه های نظامی دائمی در سوریه ایجاد کند، اقدام خواهد کرد.

نتانیاهو در بخش دیگری از سخنانش گفت وقتی موضوع اسرائیل مطرح می شود هوچیگری های سازمان ملل متحد را حد و مرزی نیست.

بنیامین نتانیاهو در ادامه سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تمجید کرد.

وی گفت به لطف ترامپ و نیز تلاش نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل مناسبات و جایگاه اسراییل در جامعه جهانی بهبود یافته است.

وی از تلاش های عبدالفتاح السیسی رییس جمهور مصر در زمینه صلح قدردانی کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.