لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته از فردا تا شنبه در جاده های کوهستانی مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ قدمی با بیان اینکه تردد کامیون و کامیونت به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در جاده هراز از ساعت 12 تا 24 فردا چهارشنبه بیست و نهم شهریور و نیز روزهای پنج شنبه و جمعه سی ام و سی و یکم شهریور از ساعت 8 تا 24 ممنوع است گفت: حرکت وسایل نقلیه روز جمعه از ساعت 14 تا 1 بامداد شنبه یکم مهر به سمت شمال ممنوع بوده و از ساعت 16 همانروز تا 1 بامداد از آب اسک در منطقه لاریجان به سمت رودهن یکطرفه است.
 رییس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه روزهای جمعه و شنبه تردد وسایل نقلیه در جاده کندوان از شمال به سمت جنوب یکطرفه می شود افزود: جمعه از ساعت 14 تا 2 بامداد شنبه جاده کندوان از کرج به سمت شمال بسته شده و از ساعت 17 همانروز تا 2 بامداد تردد خودروها از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.
سرهنگ قدمی با بیان اینکه جاده کندوان روز شنبه، تردد وسایل نقلیه ساعت 15 از کرج به سمت شمال ممنوع و از ساعت 18 همانروز تا 24 از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد شد گفت: تردد تریلرها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در جاده سوادکوه روز جمعه از ساعت 12 تا 24 ممنوع است.
رییس پلیس راه مازندران وضعیت جاده های مازندران را پرحجم و روان اعلام کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.