لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کاهش ارزش دلار قیمت طلا را افزایش داد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت طلا به علت تضعیف ارزش دلار افزایش یافت و به 1307.85 دلار در هر اونس رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رویترز، قیمت طلا امروز به علت تضعیف ارزش دلار در آستانه نشست فدرال رزرو که می‌تواند سرنخ‌های بیشتری در مورد سرعت تغییر سیاست‌های پولی آمریکا بدهد، افزایش یافت.

طلا دیروز به پایین‌ترین رقم 2 هفته گذشته رسیده بود. ارزش دلار امروز در آستانه مذاکرات دو روزه فدرال رزرو در برابر یورو 0.3 درصد کاهش یافت.

هر اونس طلا با 41 سنت افزایش 1307.85 دلار فروخته شد.

همچنین انتظار می‌رود که بانک مرکزی آمریکا 4.5 تریلیون دلار از سهام دارایی هایش کم کند تا بر رشد اقتصادی این کشور بیفزاید.

به علت بهبود ارزش دلار و کاهش نگرانی در مورد برنامه هسته ای کره شمالی، ارزش طلا از زمانی که اوایل این ماه به 1357.54 دلار یعنی بالاترین قیمت در سال جاری رسید، تاکنون 4 درصد کاهش یافته است.

به گفته تحلیلگران، با توجه اینکه توجه‌ها به فدرال رزرو و احتمال افزایش نرخ بهره بازگشته است، قیمت طلا می‌تواند به 1300 دلار بازگردد. اما هنوز نگرانی در مورد کره شمالی نیز می‌تواند قیمت طلا را افزایش دهد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.