لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری مرد هزار چهره در کرمان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان از دستگیری یک جاعل حرفه ای در کرمان خبر داد و گفت: متهم اقدام به جعل اسناد بانکی واداری،گواهی پایان تحصیلات،پروانه کسب و فعالیت نمایندگی وده ها موارد دیگر کرده است.

به گزارش ایسنا، «علی شفیعی» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: طی یکسری اقدامات اطلاعاتی انجام شده از سوی تیم عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کرمان مشخص شد فردی به هویت «م.م» با همدستی دو نفر دیگر اقدام به جعل وکلاهبرداری گسترده در سطح کشور می‌کرده است.

این مقام قضائی ادامه داد: با بازرسی منزل تیمی متهم مشخص شد وی به طرز ماهرانه‌ای اقدام به جعل مهر و امضای افراد مختلف از جمله قضات، وکلاء، سردفتران، پزشکان متخصص، فرماندهان انتظامی و مسئولان و کارشناسان ادارات می‌کرده است.

شفیعی با بیان این‌که متهم با راه‌اندازی یک موسسه حقوقی واهی و دفتر وکالت قلابی و با دادن وعده‌های توخالی اقدام به اخذ مبالغ کلانی از شهروندان می‌کرده است، گفت:متهم دستگیر شده چندین مرتبه با تغییر چهره و ایفای نقش‌های مختلف از جمله وکیل، پزشک، قاضی اقدام به سوءاستفاده از افراد ناآگاه کرده است.

این مقام قضائی خاطرنشان کرد: در بررسی اسناد جعلی مکشوفه مشخص شد وی  اوراق ادرات مختلفی از جمله شهرداری، ثبت احوال، علوم پزشکی، اقتصاد و دارایی، ثبت اسناد واملاک، سازمان زندان‌ها، کارشناسان رسمی دادگستری را در استان‌های متعددی از جمله تهران، کرج، قم، یزد و کرمان جعل کرده است.

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کرمان با بیان این‌که فرد دستگیر شده دارای سوابق و محکومیت‌های متعدد کیفری از جمله حمل و نگهداری موادمخدر، جعل، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، روابط نامشروع است، خاطرنشان کرد: متهم با عناوین گوناگونی در شبکه‌های مختلف اجتماعی از جمله تلگرام، میهن گرام، موبوگرام و ایسناگرام اقدام به اغفال و اخاذی از دختران و زنان جوان کرده بود.

 وی با بیان این‌که متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است، یادآور شد: در این رابطه دو نفر از جمله دستیار اول متهم که زنی به نام «س.م» است نیز دستگیر شده و در این رابطه یک دفتر کار به همراه یک واحد مسکونی پلمب هم‌چنین یک دستگاه رایانه(pc)، لب تاپ، تبلت، پرینتر، تعدادی تلفن همراه به همراه سایر لوازم و دستگاه‌های دیگر توقیف شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.