لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

منصوریان در برنامه 90:جباری و رحمتی را در استقلال قربانی نمی کنم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی استقلال گفت: برای حضورم در استقلال دو بازیکن دیگر را قربانی خودم نمی کنم.

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا منصوریان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: 30 روز است در فضای مطبوعاتی نیستم و سعی کردم در شرایط آرامش برای خودم، کادر فنی و بازیکنان باشم اما متاسفانه چون تیم ما هواداران میلیونی دارد، این سکوت موجب گمانه‌زنی‌ها شد ولی امشب تصمیم گرفتم به 32 روز سکوت پایان دهم.

وی ادامه داد: بخاطر این نتایج از هواداران عذرخواهی می‌کنم چون خوب نیست ولی این نتایج عقبه‌ای دارد که می‌تواند به تیم کمک کند اما با این حال اینکه تماشاگران در شرایط بدی هستند، عذرخواهی می‌کنم؛ اینکه سال گذشته تا لحظه آخر از من حمایت کردند تشکر می‌کنم؛ آقای افتخاری فصل قبل و امسال به شدت زیادی برای من می‌جنگد و مردم باید این مسائل را بدانند.

سرمربی استقلال تهران اضافه کرد: هیچ موقع بازیکنان من متوجه نشدند چه اتفاقی در هیأت مدیره باشگاه در فصل قبل گذشت چون به دنبال آرامش بودم؛ اما حالا به دلیل نتایجی که اتفاق می‌افتد، باید به گزینه 2 نظرسنجی که کادر فنی استقلال را مقصر می‌داند رای دهم؛ دوست ندارم با هواداران مسائل پنهانی داشته باشم اما وقتی کادر فنی مقصر می‌شود را باید بگویم.

منصوریان با بیان اینکه دو هفته قبل مهمان بهترین مربیان نخبه آسیا بودم، اظهار کرد: در باشگاه استقلال هیچکس غیر از آقای افتخاری نگفت مربی ما به‌عنوان مربی الیت آسیا می‌رود؛ عضو هیأت مدیره ما در فصل قبل 200 مصاحبه علیه من انجام داد ولی حالا هم هست که من گفتم باشگاه باید از بین من و او یک نفر را انتخاب کند.

او با اشاره به عدم اجازه به استفاده از بازیکنانش در هفته اول گفت: بازیکنان خود را به اردوی تیم ملی امید نفرستادم و درست هم تصمیم چون در فیفادی نبود اما برخورد کردند؛ تراکتورسازی را شکست دادیم، هفته چهارم مقابل تیم علی دایی در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم اما با یک پنالتی بازنده شدیم؛ چطور پس از هفته چهارم هوادارانی که فصل قبل حمایت کاملی از سرمربی داشتند، به یکباره نظرشان تغییر می‌کند.

سرمربی استقلال به دلایل ناکامی این تیم هم اشاره کرد و افزود: مصدومان زیادی دادیم و ابراهیمی، کریمی و منتظری جراحی انجام دادند؛ بخاطر این وضعیت لازم بود من را به طبقه پنجم باشگاه دعوت کنند ولی آنها طبقه همکف را انتخاب کردند تا مصاحبه انجام دهند.

منصوریان در خصوص اولتیماتوم دو هفته‌ای گفت: بخاطر این شرایط آنقدر بازیکنان می‌خواستند به من ابراز علاقه کنند که حد نداشت؛ از مردم سیرجان و جم تشکر ویژه‌ای می‌کنم؛ در نیمه دوم دیدار با پارس جنوبی مسلط بر بازی بودیم و موقعیت‌های زیادی از دست دادیم اما باختیم و پادوانی به من گفت به هواداران بگویید روز بدی داشتم.

او تصریح کرد: دو هفته وقت به سرمربی و ایجاد فضا بین هواداران شرایط بدی به وجود آورد؛ ما تیم همدل، یکنواخت، دوست و صمیمی داریم که از روی علاقه به کادر فنی می‌خواهند کاری فراتر از حد انجام دهند که دچار اشتباه شوند.

سرمربی استقلال تصریح کرد: در دیدار با پدیده تماشاگران ما ناراحت شدند و نهایتا سر و صدا و حیا کن، رها کن به من گفتند؛ به پژمان منتظری گفتم تیم را به رختکن ببرد تا حرف تماشاگران را بشنوم؛ امروز اصلا ناراحت نیستم چون 13 ماه تماشاگران از من حمایت کردند و نیاز بود علیه من شعار دهند؛ به سختی آقای افتخاری من را حمایت می‌کند تا در استقلال بمانم.

منصوریان اظهار کرد: سال قبل گفتم اگر رحمتی رضایت‌نامه بخواهد یک ساعت دیگر می‌دهم چون دروغ نمی‌گویم؛ خدایی ناکرده اصلا اینطور نیستم یک روز بخاطر بیشتر ماندن در استقلال بخواهم جباری و رحمتی را قربانی کنم و این موضوع را به آقای افتخاری گفتم؛ اصلا یک سوال؛ جباری را چه کسی به استقلال آورد؟ من از آقای افتخاری خواهش کردم؛ منتظری را خواهش کردم به استقلال بیاید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.