لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترامپ: سازمان ملل باید نسبت به ایران سخت گیری کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که سرنوشت توافق هسته ای ایران به سیاست های سختگیرانه سازمان ملل بستگی دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از آسوشیتدپرس؛ دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد اگر تصور کند بازرسان سازمان ملل متحد در امر نظارت بر اجرای توافقنامه هسته ای میان آمریکا و ایران، به قدر کافی سخت گیری نمی کنند، از این توافق دوری خواهد کرد.

«ریک پری» وزیر انرژی آمریکا روز دوشنبه در پیامی به آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت «ترامپ می گوید واشنگتن توافقنامه ای را که اجرای آن به طور ضعیفی انجام گیرد یا نظارت بر آن ناکافی باشد، نمی پذیرد.»

اما بنا بر اعلام ایران، بزرگترین تهدید برای این توافق «رفتارهای خصمانه دولت آمریکا» است. علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به اظهارات آمریکا درباره اینکه توافق انجام شده به آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه بازدید از سایت های نظامی تهران را می دهد،‌ از آژانس خواست در برابر چنین «خواسته های نامعقولی» مقاومت کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.